Z informacji, które dotarły do naszej redakcji dziś, 14 lutego, o godzinie 12:15 w lesie pomiędzy Świebodzicami a Wałbrzychem doszło do zatrzymania 16-letniego Karola M.

Policja uzyskała informacje, że mieszkający w Wałbrzychu Karol M. umówił się z 12-letnią dziewczynką w celach seksualnych. Informacje te przekazane zostały świebodzickim kryminalnym przez Krzysztofa Dymkowskiego – łowcę pedofilów z Wrocławia.

– W chwili obecnej z zatrzymanym przeprowadzane są czynności, zostanie przeszukane jego miejsce zamieszkania, niebawem o zatrzymaniu zostaną poinformowani jego opiekunowie. Karol M. nie jest znany policji, nie był wcześniej przez nas notowany. Po wykonaniu czynności i zabezpieczeniu materiału dowodowego zostanie on przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka, a o jego dalszym losie zadecyduje Sąd – relacjonuje nam Robert Brożyna, Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Świebodzicach.

Jest to bardzo nietypowy przypadek zatrzymania podejrzanego o pedofilię. Zazwyczaj takich czynów dopuszczają się dorośli mężczyźni, tutaj jednak mamy do czynienia z nastolatkiem. Jak dowiadujemy się od jednej z Agentek firmy Combat Security, która była na miejscu zatrzymania, tuż po schwytaniu Karola M. tłumaczył on, że przyszedł na spotkanie z dziewczynką, aby przemówić jej do rozumu. – Jesteśmy w posiadaniu screenów z korespondencji między Karolem M. a nastolatką, która jednoznacznie wskazuje jaki miał być cel spotkania. Spotkanie miało mieć charakter seksualny i jest to karane z artykułu 200a kodeksu karnego – wyjaśnia nam Brożyna.

Przeczytaj również:

Video thumbnail
Psychologia zbrodni: Wpływ intuicji na przestępczość (Bogdan Lach) | ZŁOTE TAJEMNICE
47:51
Video thumbnail
Szlachet: Była szansa, żeby odbić Matysia | PRZESŁUCHANIE
33:00
Video thumbnail
Czy powstanie kolejna część "MŁODYCH WILKÓW"?
32:56
Video thumbnail
Jakimowicz: Pasikowski kazał nam wypier...ać z castingu | PRZESŁUCHANIE
38:41
Video thumbnail
Jakimowicz: W Hiszpanii odwiedzałem Słowika w więzieniu (cz. 2/2)
36:15
Video thumbnail
Jakimowicz w Młodych Wilkach zagrał samego siebie (cz. 1/2)
34:18
Video thumbnail
Mafia lat 90-tych vs dzisiejsza przestępczość zorganizowana
23:28
Video thumbnail
Syn „Księdza”: Świadkowie koronni to marionetki w rękach prokuratury
20:53
Video thumbnail
Artur Ć.: Służby chciały zrobić ze mnie terrorystę
22:06
Video thumbnail
Misiek z Nadarzyna: Gdyby nie zabito Szaraka, to o Masie nikt by nie słyszał
24:08
Video thumbnail
Rafał S.: Przedłużali mi areszt na podstawie łusek z II wojny światowej
29:46
Video thumbnail
Koronny chciał 150 tys. za wycofanie zeznań. Publikujemy dowody
17:47
Video thumbnail
Dolores: Czekolinda przejęła po mnie agencję towarzyską
24:02
Video thumbnail
BONUS RPK: Dowodem w mojej sprawie jest piosenka
50:11
Video thumbnail
Szlachet o pieniądzach Pershinga i Masy. Tak przechodzili kontrole Urzędów Skarbowych
44:38
Video thumbnail
Żółty: To jest dziwna sytuacja, Masa sam przyznaje, że jest niewiarygodny
22:20
Video thumbnail
Rafał Jackiewicz: Wywieźli mnie do lasu z workiem na głowie
21:17
Video thumbnail
Ali, Parasol, Masa - jak ich postrzegali "Chłopcy z Pruszkowa"
29:41
Video thumbnail
Misiek z Nadarzyna o czułym punkcie Masy
17:42
Video thumbnail
Członek gangu Żaby obnaża patologie wymiaru sprawiedliwości i instytucji świadka koronnego
19:47
Video thumbnail
Misiek z Nadarzyna: Masa sam sobie strzelił w kolano
25:44
Video thumbnail
Misiek z Nadarzyna: Książki Masy? Nie czytajcie tych bzdur!
19:58
Video thumbnail
Misiek z Nadarzyna: Kiełbasę chcieli odpalić już w sobotę, ale przyjechał za wcześnie
17:29
Video thumbnail
Karramba: Od początku miałem styczność z przestępcami
13:44
Video thumbnail
Czy świadek koronny podżegał do zabójstwa? Były ochroniarz Masy przerywa milczenie
57:08
Video thumbnail
Niedokończone rozmowy: Jan Fabiańczyk ps. Majami i Piotr Z. ps. Cygan szczerze o pracy kryminalnego
30:16

17 KOMENTARZE

  1. Brawo dla „Panów policjantów ” za ujęcie groźnego przestępcy. Nie mam dla was szacunku. Takimi akcjami pokazujecie jak działacie pożal się Boże prowokacja. Trzeba go było nie w trzech a pięciu przygwoździć do gleby. Żenada, skórwysyństwo, brak słów… Wstyd i hańba na cały kraj! Trzymaj się chłopcze mam nadzieję że nie zniszczą Ci życia.

  2. Jakim prawem pokazuje się zdjęcie chłopaka z tak małego miasta i robi się z niego winnego bez sądu, przesłuchania itd. Na dodatek niepełnoletniego. Może by tak policja zabrała się za prawdziwych pedofili w stagnacji którym wszystko uchodzi na sucho, a nie robiła kozła ofiarnego z 16letniego dzieciaka.

  3. A ja uważam że ten chłopak powinien być na całe życie odizolowany od społeczeństwa! Skrzywdziłby 12-latkę i tak dziewczynka miałaby uraz na całe życie, a ten gnojek 16-letni wyjdzie z poprawczaka w wieku 21 lat, jak nie wcześniej! I dalej by krzywdził dzieci! Pora zmienić nasze prawo, by ten 16-letni Karol M. nigdy nie wyszedł na wolność!!!

    • Ale pierdzielisz, sama się z nim umówiła i sama prowadziła takie rozmowy. Obydwoje to dzieciaki, sami nie wiedzą co robią, ale wina jest ich obydwojga. Sama pamiętam jakie głupoty robiłam mając 12 lat, to dokładnie ten wiek kiedy zaczyna ludziom odbijać przez dorastanie. Nigdy nikt mnie specjalnie nie skrzywdził, mimo że robiłam gorsze rzeczy niż umawianie się przez internet ze starszymi chłopakami. Sama chciałam. Tutaj pasuje tylko mem „gdzie byli rodzice”.

  4. Je..ne wycieruchy policja !! Nigdy nie mbede szanowal policji ani prawa polskiego.Prawo jest chore,Chlopaczek 16lat wielki mi pedofil zalosne skuhwysyny! Dziady jedne! Wielcy bohaterowie w gupie jednostrzalowe policyjne kuhwy!

  5. A dlaczego dziewczyny nie zawieźli do Izby dziecka, przecież jej nie zwabił tylko sama się z nim umówiła. TAK SAMO WINNA JAK TEN CHŁOPAK też tego chciała

  6. Biedny chłopak, próbują zniszczyć mu życie, mimo ,ze nie wiedzą co chciał zrobić, mimo ,że ma tylko 16 lat, mimo ,że źle przeprowadzili akcje. Pokazują jego prywatne zdjęcie… masakra.

  7. W takich przypadkach nasuwa się jedna myśl – przywrócić karę śmierci, aby pozbywać się chwastów społecznych. Dobrze, że nie wyrządził dziewczynce żadnej krzywdy, dobrze, że czuwały organy ścigania…

Dodaj komentarz