Ukradła łańcuszek | fot. Policja

Policjanci z VII Komisariatu Policji poszukują kobiety i mężczyzny którzy działając wspólnie i w porozumieniu w jednym z miejskich autobusów na ul. Orkana w Lublinie ukradli jednej z pasażerek złoty łańcuszek z zawieszką. Całe zdarzenie zarejestrowała autobusowa kamera. Do sprawy kradzieży poszukujemy kobiety i mężczyzny widocznych na nagraniu. Osoby, które ich rozpoznają, proszone są o kontakt z dyżurnym VII komisariatu tel.: (81) 535-49-20 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

Do zdarzenia doszło 26 czerwca po godz. 20:00 w jednym z miejskich autobusów na ul. Orkana w Lublinie. Policjanci zabezpieczyli monitoring na którym widać jak sprawczyni naradzała się ze swoim kompanem. Po chwili odwróciła się w kierunku pasażerki, która siedziała za nią i zerwała jej z szyi złoty łańcuszek z zawieszką. Następnie podeszła pod tylne drzwi autobusu, gdzie czekał na nią mężczyzna.

Pokrzywdzona chcąc odzyskać swoją własność podbiegła do nich, jednak została odepchnięta, zarówno przez mężczyznę jak i kobietę. Zaraz po tym drzwi autobusu otworzyły się i sprawcy uciekli w nieznanym kierunku. Pokrzywdzona kobieta oszacowała wartość skradzionego mienia na kwotę 2 tys. zł. Dotychczasowe czynności nie doprowadziły do ustalenia sprawców tej kradzieży, dlatego publikujemy nagranie z tego zdarzenia z prośbą o pomoc w rozpoznaniu sprawców.

Do sprawy kradzieży funkcjonariusze z VII Komisariatu Policji poszukują kobiety i mężczyzny widocznych na nagraniu. Osoby, które ich rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym VII komisariatu tel.: (81) 535-49-20 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

 

Przeczytaj również: