Zaginął Krzysztof Malingowski | fot. Facebook

Krzysztof Malingowski (25 l.) zaginął w nocy z 21 na 22 lipca. Ostatni raz widziany był przez swoich znajomych na terenie trwającego w Kołobrzegu festiwalu Sunrise. Około godziny 2 w nocy oddalił się by zakupić piwo i ślad po nim zaginął.

Na chwilę obecną wiemy że Krzysiek ostatni raz widziany był na terenie Sunrise około 2 w nocy. Nie wiemy z kim tam przyszedł, był widziany z trzema nieznajomymi dziewczynami, spotkał trochę znajomych, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć z kim na Sunrise był umówiony – relacjonuje Kamila, koleżanka zaginionego.

– Ostatni raz jak go widziano, poszedł po piwo, przemieszczał się między amfiteatrem a główną sceną na parkingu. Jego telefon przestał odpowiadać około 3:30 i do tej pory nie został włączony – kontynuuje Kamila

Na Facebooku powstała ogromna grupa, która zrzesza ludzi próbujących pomóc odnaleźć zaginionego 25-latka. – Dostajemy wiele sygnałów, które przekazujemy na bieżąco Policji, niektóre są ze sobą sprzeczne, ale wszystko trzeba sprawdzić – mówi w rozmowie z Kryminalną Polską jedna z administratorek grupy.

Ludzie z Facebookowej grupy „Poszukiwania Krzysztofa” podejmują również działania na własną rękę. Zbierają się we wcześniej określonych miejscach i przeczesują okoliczne tereny z nadzieją, że natkną się na jakiś ślad mogący pomóc w odnalezieniu Krzysztofa.

25-letni Krzysztof w dniu zaginięcia ubrany był w żółtą koszulkę, najprawdopodobniej miał też na sobie ciemną bluzę i krótkie spodenki. Ma on około 180 cm wzrostu i waży 85 kg. Wszystkie osoby posiadające informacje o aktualnym miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt na numery telefonu 509 644  567, 604 207 719 lub bezpośrednio z Policją na numer 997.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz