Do tej wstrząsającej zbrodni doszło w 2011r. w Stanie Arizona (USA). 28-letnia Samantha chcąc ukarać 10-letnią siostrzenicę za to że ta zabrała z lodówki loda na patyku postanowiła że zamknie ją w plastikowej skrzyni czekając aż mała dziewczynka się udusi.

Kobieta zamknęła Ame, swoją 10-letnią siostrzenicę, w plastikowej skrzyni i czekała aż dziewczynka się udusi. Dlaczego postąpiła w tak bestialski sposób? Chciała ukarać 10-latkę za to, że bez jej pozwolenia wzięła z lodówki loda na patyku.

28-letnia Samantha twierdziła, że jej siostrzenica sama zatrzasnęła się w plastikowym pudle przez przypadek, w trakcie zabawy. Wersję bezdusznej ciotki potwierdziła 8-letnia siostra zmarłej tragicznie 10-latki. Jednak po latach dziewczynka zmieniła swoje zeznania. Wtedy wyszła na jaw okrutna prawda.

Podczas rozprawy wyszło na jaw również wiele innych okrutnych i drastycznych szczegółów. Okazało się, że  ciotka Ame znęcała się nad dziewczynką przez wiele miesięcy. Ame była wielokrotnie bita po twarzy, zmuszana do jedzenia psiego kału i do chodzenia po rozgrzanym chodniku. Finalnie sąd w Arizonie skazał 28-letnią Samanthę na karę śmierci.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz