Zatrzymanie pseudokibica w Katowicach | fot. Policja

Policjanci z referatu zajmującego się zwalczaniem przestępczości wśród pseudokibiców zatrzymali 20-letniego mieszkańca Katowic. Mężczyzna w lutym br. w jeden z lokalów pobił 26-letniego mężczyznę. Wczoraj podczas przeszukania mieszkania stróże prawa znaleźli amfetaminę. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Policjanci z referatu zajmującego się zwalczaniem przestępczości wśród pseudokibiców katowickiej komendy miejskiej, od lutego br. prowadzili sprawę pobicia 26-letniego mężczyzny, do którego doszło w jednym z katowickich lokali. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców.

Śledczy skrupulatnie gromadzili dowody w tej sprawie. Sprawdzali każdą informację, która mogła mieć związek z pobiciem. Czynności te doprowadziły do ustalenia, że sprawcą może być 20-latek z Katowic. Wczoraj kryminalni, razem z antyterrorystami z Katowic, wkroczyli do akcji.

W jednej z katowickich myjni samochodowych zatrzymali mężczyznę. Podczas przeszukania jego auta znaleziono 3 maczety, z których jedna ukryta była pod wycieraczką. W mieszkaniu natomiast stróże prawa zabezpieczyli znaczną ilość amfetaminy. 20-letni mieszkaniec Katowic trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz pobicia. Dziś o jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Katowic, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Północ.

 

Przeczytaj również:

9 KOMENTARZE

 1. pomimo tego co zrobił (nie chodzi mi tylko o niego) czemu jest tak prowadzony przez te schody co ledwo nogi dźwiga do góry bo ma łeb tak na dół. nie da sie iść jak człowiek. policja boi się go nawet jak jest w kajdankach a ich jest tam kilku?

  • „Głupota” powiadasz…. a wypowiadasz się bo się znasz czy tak tylko chciałeś się wypowiedzieć bo można? Policja nie dlatego go tak prowadzi „bo się go boi” ale dlatego, że taki sposób transportuje się przestępcę. A idąc dalej twoim tokiem rozumowania: to mam wątpliwości czy można go nazwać jeszcze „człowiekiem”. Inaczej byś pisał/myślał, gdyby to ciebie albo kogoś z twojej rodziny ten gościu zaatakował jedną z tych maczet.

   • „A idąc dalej twoim tokiem rozumowania: to mam wątpliwości czy można go nazwać jeszcze „człowiekiem”. ”

    jeśli ten zatrzymany za pobicie i narkotyki nie jest człowiekiem to czym są pedofile wg Ciebie?

    ps.
    „Podczas przeszukania jego auta znaleziono 3 maczety, z których jedna ukryta była pod wycieraczką.”
    tych maczet mógł sobie i nawet całą przyczepę mieć bo nie ma na to paragrafu za posiadanie.

 2. SZmaciarz z buredlu z Bukowej. Utrzymanek prezydenta Katowic z klubu największej skorumpowanej szmaty GKS Katowice.Śmieć z bandy kibolskiej zasrańców z taboru cygańskiego.

Dodaj komentarz