Zabity pies | fot. Facebook

Pan Artur z Janowic znajdujących się w województwie małopolskim wystąpił na Facebooku z dramatycznym apelem. Zwyrodnialec zabił jego pupila, którego rok wcześniej adoptował.

Pies został w zeszłym roku adoptowany od pani Krystyny, która zajmuje się okaleczonymi zwierzętami. Z dobrze prosperującego pensjonatu w Karpaczu zrobiła ona dom dla psów, którym inni ludzie robili krzywdę.

Senator – bo tak nazywał się piesek pana Artura – miał zostać podniesiony za obrożę i zastrzelony z wiatrówki lub został mu wbity nóż. Całe zajście zostało zgłoszone na policję, lecz mężczyzna poszukuje sprawcy na własną rękę.

Za wskazanie mordercy zwierzaka wyznaczona została nagroda. Najpierw było to 2000 złotych, teraz wzrosła ona dwukrotnie do 4000 złotych. Poniżej prezentujemy wpis pana Artura na portalu społecznościowym.

Przeczytaj również:

3 KOMENTARZE

  1. Trzeba tylko uważać, aby ten sk….yn co to zrobił, nie połakomił się na te pieniądze z nagrody i nie wskazał kogoś, kogo nawet nie zna. Trzeba dobrze sprawdzić zanim wypłaci się nagrodę. A tego ch…. zabiłabym własnymi rękami. Oby zdechł.

  2. Nie zle, afera na cala Polske, A ja juz wiem co to za kurwy hehe, motyw, dowody-
    to sie zdziwicie barany jebane:- ), adres, osoby- jnie bede sie pierdolil i jutro wstawie posta jak wiecej ludzi bedzie, chlopaki sami mysle ze sie zglosza do P. Ewy, w sumie nie maja ruchu hehe sporo ludzi by pogadalo z nimi na temat tego pieska:) Mysle ze tak bedzie najlepiej dla was wy kurwy jebane lapciuchy pierdolone w morde. Z policji nie jestesmy policji metod nie stosujemy poprostu publlicznie przedstawimy dowody a wy juz tam sobie bedziecie rozmawiac czy to wy czy nie wy hehehe

Dodaj komentarz