Poszukiwany Tomasz Wiśniewski | fot. Policja

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi poszukują na podstawie listu gończego Tomasza Wiśniewskiego podejrzanego o zabójstwo. To on miał pozbawić życia 43-latka na ulicy Przestrzennej w Łodzi. Morderstwa dokonał wraz z dwoma towarzyszami. Oni trafili już do aresztu i usłyszeli zarzuty. Śledczy nie wykluczają, że były to gangsterskie porachunki.

Dwóch z trzech bandytów, którzy brali udział w krwawej egzekucji na ul. Przestrzennej, jest już w rękach śledczych. Trzeci mężczyzna, na którym ciąży zarzut zabójstwa, wciąż przebywa na wolności. Pierwszego napastnika zatrzymano w województwie łódzkim i decyzją sądu został aresztowany. Drugi, gdy zorientował się, że policja już po niego jedzie, uciekł razem ze swoją partnerką samochodem na Litwę, gdzie po pościgu (według relacji litewskich mediów, uciekał z prędkością nawet 200 km/h) i uderzeniu samochodem w słup, został zatrzymany.

Policja nadal poszukuje trzeciego sprawcy, który jest podejrzany o zabójstwo. Może być niebezpieczny. Policjanci na podstawie listu gończego upublicznili jego dane i wizerunek. Poszukiwany mężczyzna ma ciemne oczy, wzrost około 176-180 cm, waga ponad 90 kg, brunet, cera śniada, czoło wysokie, na prawej ręce widoczna blizna. Ostatnio mieszkał w Aleksandrowie Łódzkim.

Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu poszukiwanego należy kierować do policjantów z Wydziału Kryminalnego KWP w Łodzi ul. Lutomierska 108/112, tel. 693 997 287 lub do oficera dyżurnego pod numer całodobowy: (42) 665 22 56.

Policja zapewnia anonimowość.

źródło: Fakt24 / Express Ilustrowany

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz