Zgwałcił i zabił 3-letniego Nikosia

Wszystko wskazuje na to, że 26-letni Portugalczyk Steve V., mieszkający w Wieruszowie w województwie łódzkim, który zgwałcił i skatował 3-letniego Nikosia, synka swojej partnerki, znęcał się nad nim już wcześniej. Na ciele dziecka poza zupełnie świeżymi ranami były również siniaki, które powstały dawniej – wynika z informacji lekarzy, którzy próbowali ratować życie 3-latka.

O tym dramacie od kilku dni mówi cała Polska. Nikoś, który mieszkał ze swoją mamą Żanetą i jej niedawno poznanym partnerem Stevem V., w piątek trafił do szpitala w Wieruszowie. – Dziecko zostało przywiezione do nas w stanie agonalnym – mówi Anna Bieda, ordynator oddziału dziecięcego. – Było nieprzytomne, wiotkie, z pojedynczym oddechem. Miejscowi lekarze natychmiast zdecydowali o przetransportowaniu chłopca śmigłowcem do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Niestety, następnego dnia Nikoś zmarł.

Medycy, którzy się nim zajmowali, mówią nieoficjalnie, że dawno nie widzieli tak skatowanego dziecka. Miał liczne siniaki na całym ciele – szczególnie na podbrzuszu i w okolicach bioder, dużego krwiaka na czole, guzy na główce. Ślady pobicia pochodziły z różnych okresów, a to może świadczyć o tym, że Steve V. znęcał się nad dzieckiem swojej partnerki nie tylko w miniony piątek, gdy doszło do najgorszego, ale też wcześniej. – Weryfikujemy te informacje – mówi Jolanta Szkilnik z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu. – Sprawdzamy, co działo się z chłopcem przez ostatnie dni przed jego zgonem. Czekamy też na wyniki sekcji zwłok, która powinna odbyć się jeszcze w tym tygodniu. Steve V. usłyszał zarzut zabójstwa, zgwałcenia i znęcania się nad dzieckiem. Trafił już do aresztu. Grozi mu dożywocie.

źródło: SE.pl

Przeczytaj również:

4 KOMENTARZE

  1. a co z matka ?? nie widziala niczego ?? nie widziala ze dziecko przechodzi koszmar ?? czy nie chciala tego widziec ?? tak samo winna jak i kat bezbronnego dziecka. czy niektorym matkom naprawde huj zaslania oczy i niszczy rozum !!!!!!! Spij spokojnie Nikos teraz juz napewno ten huj z wyrodna matka wiecej ciebie nie skrzywdza {*}

  2. Co ten biedny maluszek musial przechodzic ,biedaczek nawet sie nie mogl bronic.Jesli potwierdza sie wiadomosci ,ze byl wczesniej bity to matke tez powinno sie oskarzyc o wspoludzial w zabojstwie.Bo nie wierze ,ze matka nie widziala,ze jej dziecko jest katowane.Nikosiu spi spokojnie niech aniolki kolysza Cie do snu.

  3. Winę ponosi, w takich sytuacjach, całe społeczeństwo. Znajomych, rodziny nie było? Przedszkolanki nic nie widziały? Koleżanek, kolegów? Wszyscy patrzą, ale udają, że nic nie widzą. Musimy w końcu się obudzić! Cały świat! Polska! Każdy po kolei z tej martwicy serca. Ludzie!!! To jest NIE DO PO MY ŚLE NIA!
    Jeżeli nie zaczniemy reagować to nasze dzieci będa miały jeszcze gorzej.

Dodaj komentarz