Trwają intensywne poszukiwania mężczyzny, który dzisiaj tuż po godzinie 10.00 uciekł z terenu jednego ze sławskich przedsiębiorstw, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności w systemie półotwartym. Osoby, które mają informację na temat poszukiwanego 27-letniego Adriana P. z Legnicy proszone są o natychmiastowy kontakt pod numerami 997, 112.

Dzisiaj (20 listopada) tuż po godzinie 10.00 z terenu jednego ze sławskich przedsiębiorstw zbiegł więzień, który ostatnie trzy miesiące kary pozbawienia wolności odbywał w systemie półotwartym. Mężczyzna przyjechał z Głogowa. Pracował w grupie 7- osobowej. Po trzech godzinach pracy zbiegł.

Uciekinierem okazał się 27-letni Adrian P. z Legnicy. Mężczyzna odbywał karę pozbawienia wolności za liczne kradzieże oraz popełnione przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

Rysopis mężczyzny:

Mężczyzna ma ok. 175 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie. Ubrany był w strój roboczy. Oddalił się z zakładu pracy zabierając ze sobą czarny plecak.

Policjanci prowadzą intensywne czynności mające na celu znalezienie i zatrzymanie 27-letniego Adriana P.

Wszystkie osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat Adriana P. prosimy o kontakt ze wschowską Policją pod numerem 655408211, bądź dzwoniąc pod numer 997.

Za pomoc w ucieczce osobie skazanej przez sąd na karę pozbawienia wolności kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj również:

1 KOMENTARZ

  1. liczne przestepstwa przeciwko zyciu i zdrowiu i praktycznie jest na wolnosci bo jest w jakims posranym wiezieniu pootwartym.Co za debil wymyslil takie zaklady.teraz niech go szukaja.

Dodaj komentarz