Łukasz W. ps. "Czarny" | fot. dziennikimotocyklowe.com

Tragiczny finał policyjnej akcji w miejscowości Wisznia Mała w pobliżu Wrocławia przeciwko bandytom okradającym bankomaty. Nie żyje jeden z antyterrorystów, a trzech jest rannych. Zginął też jeden z dwóch przestępców, który strzelał do mundurowych z AK 47 Kałasznikow.

– Około północy z soboty na niedzielę, w miejscowości Wisznia Mała doszło do włamania do bankomatu. Policjanci, którzy podjęli działania związane z zatrzymaniem sprawców na gorącym uczynku, zostali ostrzelani z broni maszynowej przez jednego z bandytów. Funkcjonariusze odpowiedzieli ogniem. Bandyta, który strzelał do policjantów zginął na miejscu. Drugi ze sprawców został zatrzymany – poinformował Paweł Petrykowski z wrocławskiej policji.

– Nie mieliśmy wiedzy, że osoby dokonujące kradzieży w bankomacie są uzbrojone – powiedział nadinsp. Jarosław Szymczyk, Komendant Główny Policji na konferencji prasowej we Wrocławiu. W nocy w pobliskiej Wiszni Małej w strzelaninie zginął antyterrorysta i przestępca, który razem z kolegą próbował okraść bankomat.

Dziennikarze portalu Kryminalna Polska ustalili, kim był zastrzelony przez policyjnych antyterrorystów bandyta. To 42-letni mieszkaniec podpoznańskiej miejscowości Kiekrz, Łukasz W. ps. „Czarny”. Z informacji do których dotarliśmy wynika, że był on już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Przeczytaj również:

99 KOMENTARZE

  • Pewnie, powinno być legalne przyzwolenie na np oplucie jego żony na ulicy albo zwyzywanie jego dzieci gdy czekają na autobus szkolny. Należy im się, w końcu ich martwy ojciec był kryminalistą.

   • Żona nie widziała z kim się wiąże? Pieniądze z rabunków nie parzyły? To teraz każdy powinien wiedzieć, że jest żona mordercy. Dzieci tak samo. Powinni do końca życia nosić piętno rodziny mordercy. Może to powstrzyma następnych amatorów łatwego zarobku.

     • Na tatusia-mordercę nie będzie miało żadnego już wpływu, tu się zgodzę. Ale będzie miało kolosalny wpływ na następnego popierdoleńca z kałachem. To tak jak w Izraelu – dom każdego terrorysty jest burzony nie bacząc na kwiczenie rodziny. Każda menda dziesięć razy się zastanowi wiedząc, że rodzina zostanie w biedzie i powszechnej pogardzie.

     • tak tak dorotka. ciekawe co byś powiedziałą na odpowiedzialnosc zbiorowom w każdej dziedzinie zycia. bez skrajnosci

 1. Artykul jak komentarze typowych spoleczniakow z polskiej wsi,sloma z butow wylatuje,jak nudno to raz trzeba zajecie znaleźć np..prace dwa spojrzeć w lustro na siebie i ocenic siebie nie wlazic w zycie innych tak najłatwiej,nie znacie nie oceniajcie bo nikt swiety nie jest,chyba ze tu sam Papiez Franciszek komentuje pod roznymi nickami,chlopak był bardzo honorowy i normalny,nikomu nie odmowil pomocy na nikogo nie patrzyl z góry,zawsze usmiechniety szczery zyczliwy spontaniczny,tak Cie Czarny zapamiętam.Pies zginal no powiem tak brutalnie ale prawdziwe ryzyko zawodowe,zycie.Droga redakcjo jak szukasz afery która Cie wzniesie na piedestal zmien kadre,bo kogo np. upubliczniacie do wywiadow z emerytowanymi konfidento-karierowiczami,ruszcie zwoje a skumacie.Skonczcie te farse bo chlopa juz nie ma,nie jestem niczyim adwokatem ale zapraszam wszystkich z niewyparzonymi jezorami do lektury pt.WŁASNE ZYCIE.Szczere kondolencje dla Rodziny,nie tylko Wam będzie go brakować.

 2. Normalny…Okradał bankomaty i strzelał z kalacha do człowieka… normalnie k …rwa Janosik… pewnie kasę też biednym rozdawał… lecz się na nogi bo na głowę to już za późno…

 3. Normalny… Gość, który okradał bankomat, zastrzelił człowieka był życzliwy i honorowy… Chyba kogoś poniosło… Każdy żyje na swój sposób ale ten facet działał jak bandyta i zginął jak bandyta – tyle w temacie. Co do jego rodziny to owszem – nie powinni być do tego mieszani, nie mogą odpowiadać za jego grzechy ale ludzie przestańcie usprawiedliwiać mordercę…

 4. A zastanowiło Was że miał rodzinę dziecko… Co Oni są winni… Wybrał takie życie…. Ale rodzina i małe dziecko winy nie ponoszą a teraz to tylko im szkodzicie bo jemu już nie macie jak… Więc zamiast szukać sensacji i udzielać w sprawach o których nie macie bladego pojęcia zajmijcie się sobą i własnym życiem… Jaki był taki był… A gwarantuje że wiele dobrego też zrobił !!! Nie usprawiedliwiam go bo zrobił źle na maksa ale też wielu będzie go brakować ;(

 5. Bandyta…tylko bandycie będzie pobłażał. Piętno na całe życie dla Pani żony…a tak na marginesie to ta biedna rodzina jeszcze powinna rentę płacić z tego złodziejskiego majątku rodzinie policjanta oraz rannym funkcj. I to by była sprawiedliwość….

 6. Zapraszam wszystkich którzy uważają, że napiętnowanie rodziny jest ok.
  Proszę zostawić jakąś formę kontaktu, numer, mail, zdjęcie czy adres.
  Bardzo szybko leczymy z kompleksów i pomożemy uzmysłowić jak potworne jest krzywdzenie osób, które nie są w żaden sposób powiązane ze sprawą.

  • jeśli żona czy tam dziewczyna nie wiem nie mam pojęcia kto-ale jeśli wiedziała to powinna stanąć przed sądem,jakbym wiedział że moja żona kradnie i ma kałacha to bym z nią niebył-chyba że byłbym takim samym przestępcą jak ona

   • To jedno, a drugie – rodzinę powinna objąć konfiskata rozszerzona. Chyba, że jakimś cudem udowodnią, że majątek pochodzi z uczciwego źródła. Poza tym nie zapominajmy, kto tu jest sprawcą, a kto ofiarą. Majątek sprawcy powinien być zabezpieczony na poczet odszkodowania dla rodziny policjanta. Także bruk lub zmywak w Anglii.

  • dzieci nie powinno się do tego mieszać,ale jakby był dobrym ojcem to by nie latał z kałachem po bankomatach, teraz by żył i dzieci miałaby ojca a tak jeśli czyta to jakiś patol to niech zrozumie jaką krzywdę można wyrządzić swojej rodzinie.

   • On sam najbardziej skrzywdził swoje dzieci, dlatego leję ze śmiechu z zaprzyjaźnionej z nim patologii obecnej tutaj, która zasłania się dobrem dzieci. Tchórzliwe ofermy.

    • Po raz kolejny słabo mi się robi jak widzę jacy odważni mistrzowie internetu pokazują swoje coraz to ciekawsze ksywy na forum… Wyjdźcie z cienia ofermy… Żadnego dziecka nie pozwolę krzywdzić… Czy to dziecko policjanta czy kryminalisty czy kogokolwiek… A kto myśli inaczej to powinien spojrzeć w stronę swojego dziecka i trzy razy się zastanowić zanim napisze taki stek bzdur… Ukrywając się za ksywka w sieci…

     • Srawiedliwy, kogo ty zwodzisz? Nie dzieci cię obchodzą, a tarcza z dzieci, patolaku.Mam nadzieję, że twój koleżka widzi z piekła, że jego rodzina cierpi i się wstydzi tatuśka.

  • Jacy wy? Musicie w pięciu przyjechać, żeby kogokolwiek czegoś nauczyć bandyto od siedmiu boleści? Do dziś nie byłem świadomy, że takie śmieci chodzą po naszej pięknej ziemi.

   • Widzisz krucha istoto… Jak bardzo się mylisz… Nie jestem bandytom tylko zwykłym obywatelem który ma serce… A nie taka padliną co w necie z ukrycia wypisuje jaki to jest odważny a w rzeczywistości ciota i trol ;/ żal ;/

  • Brudny oharany
   Powiedz mi co małe dziecko które jeszcze dobrze nie mówi ma wspólnego z tym co robi jego tata. To że popełnił błąd jego ojciec ma go do końca życia piętnować? Może ktoś tak postąpić z Twoimi dziećmi… I co uważasz że to w porządku? Dzieci zawsze szkoda tak samo tych Policjanta jak i każdych innych. Dlatego uważam że takie pisanie zaszkodzi tylko dzieciom. Więc apeluje o rozwagę… On zapłacił za to co zrobił… Resztę zostawcie w spokoju !!!

   • Kogo chcesz oszukać, patolaku? Zasłaniasz się dzieciakami, gdy nie masz argumentów pięści. Gdyby nie piętnowano Hitlerów, Goebelsów czy innych zbrodniarzy, to ich dzieci chodzili z dumnie podniesioną łepetyną. Także należy w tym mówić, te dzieci powinni żyć ze świadomością co zrobił ich tatuś i się wstydzić tego do końca życia.

     • Ja codziennie poruszam się w świetle słońca, w odróżnieniu od waszej pieprzonej bandyterki, co działa tylko w tłumie i po ciemku. Także wychodź z cienia ty, tchórzu. Ja nie mam czego się wstydzić ani moje dzieci mnie. A taką patologią jak Łukasz czy ty gardzę i po każdym zgonie takiego osobnika wznoszę kieliszek ze słowami: „jeszcze jeden, jeszcze raz… hura!!!”

    • Jestem zwykłym obywatelem który załamuje się takimi ciotami… Że wogole społeczeństwo pozwala im funkcjonować… Wstyd mi za takich ludzi… Jak można kazać dziecko męczyć… Nie ważne czyje i gdzie..m chodzi o sam fakt… Pieprzone cioty z neta ;/

     • Nikt dziecka nie męczy, barani łbie. To tatuś naznaczył to dziecko piętnem. I to dziecko powinno pamiętać do końca życia kim był jego ojciec, a społeczeństwa zadaniem jest mu w tym przypominać. Tak, żeby na przyszłość każda gangsterska menda wiedziała, że po sobaczej śmierci nie ma abolicji.

     • Masakra powinni poddać Cię aborcji zanim było za późno kaleko społeczny 😉 napiętnowany to masz mózg kretynizmem 😉 żal hehe 😉

 7. Jeżeli uważasz, racjonalny człowieczku, że czyjeś dobra osobiste zostały naruszone, to masz drogę cywilną. Jeżeli nie, to włóż swoje gangsterskie pogróżki w swój otwór analny. P.S. Rodzinie nie śmierdziały przynoszone do domu pieniążki, tak tylko pytam?

   • Nie będziesz miał tego luksusu, obsrańcu. Rodzinie przyjdzie żyć z piętnem, a skowyt przydupasów niczego tu nie zmieni. Na szczęście, żyjemy w takim społeczeństwie, gdzie takie rzeczy się pamięta latami.

     • Ty z tym cieniem masz posrane w głowie. Jak ci denaturat wyżarł siatkówkę, to zapal więcej światła. Pocieszające jest, że tacy jak ty nie żyją długo, niestety zdążają napłodzić potomstwa. A patologia często jest dziedziczna. Jakbyś się nie pultał pożyjesz statystycznie krócej ode mnie, a twoi dzieci krócej się nacieszą czy nawstydzą tatusiem. Ale jesteś za głupi, żeby to pojąć.

 8. Oj Zosia jestem zwykłym obywatelem z innego końca kraju wogole… Poprostu nie wierzę że ktoś może chcieć tak dziecko upokarzać… Wstyd mi za taki Naród… Podaj namiar a zobaczysz jak reszta społeczeństwa utrudni Ci życie… Jak napiernicza Twoja rodzinę… Może wtedy zrozumiesz co miałem na myśli ;/

  • Pewnie się ukrywasz w innym kraju przed wymiarem sprawiedliwości lub szorujesz angielskie klopy. I niech tak pozostanie. Jakże bezpieczniej się zrobiło w kraju, gdy po wejściu do Unii przy okazji normalnej emigracji rzesza szumowin wyjechała z kraju. Chyba, że jesteś Karolciem z Uniwersytetu Przyrodniczego i odrabiasz gangsterskie snikersy.

   • Jestem Polakiem i w Polsce. Mam rodzinę i dobrą legalną pracę i marzysz żeby być na moim miejscu patolu społeczny… I nie muszę się ukrywać bo nie mam przed czym… Poprostu jak widzę co takie cioty piszą to mnie to rozwala i wstyd mi za takich ludzie poprostu… Bo jesteście taki mądrzy odważni na tym internecie… Że normalnie zygac się chce… Bo na codzienne jesteś zwykła ciota co się boi przejść koło baru żeby go nikt nie otarł 😉 żałosne pederasy 😉

 9. Po pierwsze; miał 2 synów. Starszy student i malutki słodziutki. Po drugie bardzo lubię Jego zone ale po artykułach w necie i prasie nie zabardzo wierzę że nic nie wiedziała – zresztą od zdarzeń z 2005 i 2007 minęło kupe lat i dawało jej do zastanowienia. Po trzecie nie wolno mówić o zmarłym źle ale był zwykłym gansterem, zbirem złodziejem itd. a to że się uśmiechał. podwoził, i mówił dzień dobry nie czyni z gnoja dobrego. Jestem tego zdania synom Łukasza dajmy spokój – bardzo ich szkoda ,kiedyś starszy jak był mały już dosyć nasłuchał się od ludzi i dzieci jaki jest tata zły itp. a był małym dzieckiem, i wiem przez co przeszedł. Ale jestem za kofiskatą majątku na poczet zmarłego policjanta dla jego rodziny. Pozdrawiam wszystkich

 10. – Nie mieliśmy wiedzy, że osoby dokonujące kradzieży w bankomacie są uzbrojone –
  No ale jak to, przecież nikt nie może tak sobie normalnie kupić broni.
  No właśnie, ten kto ma mieć będzie ją miał czy są zakazy czy nie.

 11. Niech h…j trafi jego bachorów, nie ma co się rozczulać. Patologia często jest dziedziczna. Jest wysoce prawdopodobne, że mogą wyrosnąć na takich samych degeneratów co tatuś.

 12. łakaszek miał seksowne usta, szkoda że spotkała go sobacza śmierć. W takie słodkie usta mógłbym się spuszczać codziennie. Wiecznego pobytu w piekle, bandziorze.

 13. Nie do wiary…. Jak to czytam wszystko to się zastanawiam czy napewno jestem obywatelem tego samego Państwa co ludzie z tego forum… Bo trzeba być patologia żeby wypisywać takie śmieci … Nie ma co bronić przestępców ale nie ma też co piętnować rodzin… Poprostu zamiast zostawiać tu takie piękne słowa najlepiej poprostu nie pisać nic… I zastanowić się gdzie jest ta słynna na cały świat Polska kultura osobista… Bo jak widać społeczeństwo zapomniało o niej całkowicie… To przykre ;/

 14. Rodzina czerpała pełnymi garśćmi z przestępczego procederu – żona ładnie ubrana, dzieci odstrzelone, starszy na studiach, które są tylko z założenia bezpłatne, wyjazdy w góry, raz w roku nad morze. Ktoś będzie twierdził, że oni nie wiedzieli czym się mężuś / ojciec zajmije, ani razu nie chcieli odwiedzić go w pracy, nie zastanowiali się gdzie on wyjeżdża na kilka dni i na czym zarabia? Wszystkich innych ściemniał, że jest przestawicielem handlowym – tak, pewnie handlował śmiercią. Nie mam dla nich ani krzty współczucia – niech odczują na swojej skórze społeczna pogardę. Nie dla zemsty, lecz z dwóch powodów: 1) żeby następny bandzior miał świadomość, że gdy zdechnie, to ucierpi jego rodzina, 2) żeby nie zrodziła się przestępcza martyrologia i duma z tatusia. Na każdym kroku należy im przypominać, że ich mąż/ tutuś był bandziorem i oni z tego korzystali. NIE SĄ BEZ WINY. Cieszę się z reakcji ludzi, poza tymi wylgaryzmani powyżej, dumny jestem, że nie zaginęło w narodzie poczucie wsprawiedliwości dziejowej. Przepraszam w imieniu mieszkańców Kiekrza rodzinę zabitego policjanta, przepraszam, że z naszej miescowości pochodził ten zbrodniarz.

  • zastanów się :zwłaszcza młodszy syn wszystko rozumiał, wszystko wiedział i czerpał pełnymi garśćmi. Ja tez jeżdżę raz do roku nad morze i w góry i to za skormne pieniądze jak się odłoży. Zona wiedziała ok. Ale żeby dzieci wiedziały to wątpie w to.. dzieciom należy się spokój. DZIECI SĄ BEZ WINY. Mam dwójke dzieci też mało wiedzą albo prawie wcale – ile zarabiamy , jakie mamy problemy bo jest ich sporo, A dlatego ponieważ jeszcze chronimy je przed takimi problemami. I jestem pewna ze na 100% młodszy tez nic nie wiedział , A starszy też.

Dodaj komentarz