Pedofil molestował własną córkę | fot. Facebook / PawlaNEWS

50-letni mieszkaniec Głogowa (woj. dolnośląskie) zgotował swojej córce istny koszmar. Według ustaleń śledczych, mężczyzna miał molestować i gwałcić swoją córkę. Usłyszał on zarzut obcowania płciowego z osobą małoletnią oraz kazirodztwa. Jego przesłuchanie trwało prawie 3 godziny. Jeszcze dziś sąd podejmie decyzję w sprawie jego aresztowania.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który molestował i prawdopodobnie gwałcił własne dziecko. Według nieoficjalnych ustaleń jego córka ma obecnie 12-lat, a jej koszmar trwał przez ostatnie dwa lata. Zwyrodnialec miał zmuszać dziewczynkę między innymi do seksu oralnego.

50-letni mieszkaniec Głogowa usłyszał dzisiaj dwa zarzuty prokuratorskie. Przesłuchanie mężczyzny trwało blisko trzy godziny. Na chwilę obecną zostały mu postawione dwa zarzuty – obcowania płciowego z osobą małoletnią oraz kazirodztwa. Jeszcze dzisiaj Sąd Rejonowy w Głogowie rozpatrzy wniosek o tymczasowy areszt. Prokuratura nie udziela więcej informacji ze względu na dobro dziecka. 50-latkowi grozi do 12 lat więzienia.

źródło: Facebook / PawlaNews / Fakt24

Przeczytaj również:

3 KOMENTARZE

  1. Jak takie bydle bedzie mógł kiedyś na stare lata spojrzeć tej córce w oczy.Honoru zero kultury zero .Bydle bydle bydle bez mózgu.W wiezieniu mu dadza seks .

    • Adi,on sam sie nie powiesi,bo to qrwa pozbyta honoru.Kastrowac squrwiela od razu i na roboty do kamieniolomow.Raz dziennie zryc,miche polewki i kromke czarnego chleba.

Dodaj komentarz