Eksplozja w kamienicy w Poznaniu | fot. PSP

Do wybuchu w kamienicy doszło w minioną niedzielę na poznańskiej dzielnicy Wilda. Ze wstępnych ustaleń wynika, że eksplozja spowodowana została celowo poprzez rozszczelnienie instalacji gazowej. Dziennikarze Kryminalnej Polski dotarli do wstrząsających kulis tej tragedii.

Tomasz J. wrócił do Polski z Wielkiej Brytanii kilka dni temu. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarła Kryminalna Polska wynika, że od lat terroryzował on swoją żonę Beatę. Feralnego poranka postanowił jej dać nauczkę – jak wynika z naszych ustaleń – za to, że go zdradziła.

Najpierw Tomasz J. zabił swoją żonę podczas awantury dźgając ją wielokrotnie nożem. Następnie odciął jej głowę, a na jej czole wyciął napis „za zdradę”. Rozciął również korpus Beaty w pół – od pasa do mostka.

To jednak nie koniec dramatu, który rozegrał się w poznańskiej kamienicy. Po wszystkim sprawca rozszczelnił instalację gazową, czym doprowadził do wybuchu, którego następstwem było zawalenie się ogromnej części kamienicy oraz śmierć czterech postronnych osób. Czy chciał w ten sposób zatuszować zbrodnię, czy była to próba samobójcza? Na te pytania będą starali się odpowiedzieć śledczy.

Z informacji do których dotarli dziennikarze Kryminalnej Polski wynika, że sprawca z poparzeniami około 90% ciała przebywa w jednym ze szpitali. Jego pokój pilnowany jest przez całą dobę przez policjantów.

Policja ani prokuratura nie potwierdza tych doniesień, ale jednocześnie nie wyklucza, że takie wątki są brane pod uwagę.

Przeczytaj również:

19 KOMENTARZE

 1. Zadźgał a następnie uciął głowę – chyba jest to bardziej cywilizowane i szybsze w porównaniu do kamieniowania (które było akceptowaną społecznie karą) które stosowano około stu i więcej lat temu (w europie i na całym świecie) by pilnować w ten sposób żon by nie zdradzały podczas gdy mąż musiał udać się w podróż na kilka dni lub jechał na wojnę i nie było go kilka tygodni, miesięcy albo lat. Teraz kobiety puszczają się na lewo i prawo, a o studentkach które się sprzedają bo chcą kupić sobie nowe buciki albo lakier do paznokci nie wspomnę

 2. realista ? chyba raczej fan kryminalnych rozwiązań w trudnych relacjach międzyludzkich … jak można wpisać taki tekst ? może psychopaci są wśród nas ? – taki jest przecież tytuł świetnej książki doktora Roberta D. Hare, warto przeczytać

 3. Dziennikarze Kryminalnej Polski nie dotarli do informacji że wybuch miał miejsce na terenie dzielnicy Dębiec…Wilda zaczyna się za drugimi torami kolejowymi.

 4. I wszystko przez zdradzieckie babsko. Sam byłem normalnym gościem. ale po 14 latach zycia z borderką miałem podobne pomysy(bez wysadzania niewinnych ludzi ) na szczeście nigdy nie zrealizowane. Ale zaszczuty przez oczekiwania spoleczne i roszczenia „bezbronnej” kobietki nie jeden facet wariuje albo wpada w nałogi. Tutaj poszło w ostrą psychozę i tyle

 5. Patologicznie zazdrosny mąż, który wmawiał żonie, że go zdradza. Ta patologiczna zazdrość doprowadziła do obłędu i morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Oby przeżył w długich męczarniach, a potem w pudle niech zrobią z nim porządek.

  • Ja takiego psychola podałam o przymusowe leczenie psychiatryczne i co 4 lata walczę w sądach a psychicznie chory człowiek musi wyrazić zgodę na leczenie

    • żałosny to jest jest twó komentarz, człowieku. Jeśli ktoś ma sadystyczne i psychopatyczne rysy, to nie jest normalny. Ergo nie można z nim żyć. Najlepiej od takiego uciekać. Wystrzegać się.Odciąć się.

 6. Nie znam faktów ale jeśli było tak jak podejrzewam to gościa poniosło ale z drugiej strony… pracował w uk żeby pieniądze były żeby bylo dobrze kochał napewno bo by nie wracał i nagle wchodzi do do domu „kochanie niespodzianka” i zastaje ich… No wybaczcie nigdy nikogo nie zabiłem a bardziej współczuje jemu…
  I mam nadzieje ze nigdy nie powiem kobiecie „kocham i zrobię wszystko żebyś była szczęśliwa”

 7. I u was faceci to właśnie największy problem. Jak kobieta zdradzi to dzi**a a jak facet zdradzi to h*j nic się nie stało bo on mógł. Żałośni jesteście… Nie jestem za zdradą ale u was takie myślenie jest absurdalne i żałosne. I te teksty: „Jak suka nie da pies nie weźmie”, serio? ;/

Dodaj komentarz