Zaginiony Bartosz Niziński | fot. Policja

Policjanci z Nysy poszukują zaginionego Bartosza Nizińskiego z Lubiatowa. Mężczyzna 18 marca w godzinach nocnych wyszedł z lokalu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Według informacji rodziny, młody mężczyzna bawił się w klubie Nitro przy ul. Mazowieckiej w Nysie. Przyjechał z trzema kolegami świętować swój wieczór kawalerski przed niedalekim ślubem.

Zaginiony ostatni raz widziany był 18 marca w godzinach nocnych pod lokalem Nitro w Nysie. Około godziny 1:30 miał on założyć bluzę i nie informując nikogo opuścić dyskotekę. Od tamtej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W dniu zaginięcia Bartosz Niziński ubrany był w spodnie typu bojówki koloru zielonego, bluzę bez kaptura koloru czarnego z białymi lampasami na rękawach oraz buty typu adidas koloru białego.

Policja prosi osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Nysie bądź pod numerem 997 lub 112.

Przeczytaj również:

8 KOMENTARZE

  1. Obserwując ostatnie zaginięcia Kijanki, Baczyński (jeszcze nie odnaleziony) zaginięcia z Rzeszowa – pierwsze co przyszło mi na myśl to rzeka. Wpisałem w google Nysa ul. Mazowiecka i… zobaczcie sami. Takie są moje przeczucia.. oby znalazł się cały i zdrowy..

Dodaj komentarz