Kryminalni z komisariatu na toruńskim Podgórzu ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione na terenie leśnym w okolicach Kępy Bazarowej. Policjanci liczą, że załączone zdjęcia, z rekonstrukcją wizerunku oraz przedmiotami znalezionymi przy denacie, pomogą dowiedzieć, kto to jest.

Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Podgórzu prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości nieznanego mężczyzny. 3 lutego 2017 roku świadek spacerujący w pobliżu tarasu widokowego w okolicach ul. Majdany odnalazł ludzkie szczątki.

Biegli ustalili, że szczątki należą do mężczyzny wzrostu 170 – 178 cm, w wieku około 50 lat. Waga określona przez specjalistów to około 70 kg, oczy najprawdopodobniej koloru brązowego, włosy koloru brązowego lub blond, pochodzenie populacji europejskiej.

W górnej prawej kieszeni kurtki denata odnaleziono dwa klucze na breloczku, zaś w dolnej lewej kieszeni kurtki zegarek wskazówkowy PERFECT z bransoletą koloru srebrnego.

Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji o tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń Podgórz – tel. dyżurny (56) 641 24 70 lub 112

Przeczytaj również: