Policja poszukuje sprawcy pobicia | fot. Policja

Policjanci z Poznania poszukują sprawcy brutalnego pobicia, do którego doszło 22 maja w jednym z poznańskich lokali. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego i Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu poszukują sprawcy pobicia, do którego doszło 22 maja w jednym z lokali na poznańskim Grunwaldzie. W tym celu publikują nagranie z monitoringu. Na nagraniu widać jak mężczyzna w białej bluzce nagle zaatakował przechodzącego obok mężczyznę w średnim wieku. Napastnik bił ofiarę, aż mężczyzna nie stracił przytomności.

– Świadków zdarzenia i osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego mężczyzny, prosimy o kontakt z policjantami pod numerem tel. 793475997 lub 997 – mówi podkom. Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji.

Przeczytaj również:

7 KOMENTARZE

  1. Jak zrozumieć poniższe zdanie?
    „Napastnik bił ofiarę, aż mężczyzna nie stracił przytomności.”
    Czy byłaby różnica, gdyby napisać „Napastnik bił ofiarę, aż mężczyzna stracił przytomność.”?

  2. Podczłowiek do kastracji lub utylizacji. Ciekawe kiedy się doczekamy społeczeństwa sprawiedliwości gdzie takie ścierwa jak te będą po prostu odsyłane na eutanazję, bo po co takie coś ma żyć?

  3. A co jak ten stary skomentował osobę napastnika inwektywami nienawiści aby go sprowokować? U mnie w mieście jest ogromna grupa podludzi bez krzty honoru którzy się w takie coś bawią i czerpią z tego radość, liczą na sprowokowanie bójki swoimi podstępnymi ohydnymi komentarzami pełnymi pornograficznych epitetów. Nawet dzieci podłapały syf z ich ust i biorą udział w tej obrzydliwej orgii słownej nienawiści. Wciąż się zastanawiam, bić ich czy nie bić? Bo wiem że nie przestaną, to już trwa od kilku lat. Na sąd nie ma co liczyć, chyba że przeciwko temu co odważy się ich ukarać.

Dodaj komentarz