3 miesiące spędzi w schronisku dla nieletnich zatrzymany 16-latek, który w miniony weekend, w trakcie awantury, ugodził nożem w klatkę piersiową swojego ojca. Chłopak w chwili zdarzenia był pijany. Decyzja sądu będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa.

W minioną sobotę policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego interweniowali w jednym z domów na terenie miasta. Ze zgłoszenia wynikało, że podczas awantury jeden z domowników został raniony nożem. Na miejscu policjanci zastali 16-letniego sprawcę. Okazało się, że ugodził on nożem swojego 58-letniego ojca, który trafił do szpitala.

Policjanci ustalili, że między mężczyznami doszło do kłótni. W chwili zdarzenia nastolatek był pijany, miał blisko promil alkoholu w organizmie. Nieletni został zatrzymany i trafił do policyjnej izby dziecka.

Sąd rodzinny wydał postanowienie o umieszczeniu 16-latka w schronisku dla nieletnich. Zadecydował też, że zatrzymany będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa.

Przeczytaj również:

1 KOMENTARZ

  1. I CO KURWA PAŁY ZAMKNIECIE WSZYSTKICH??! GDZIE PREWENCJA POJEBY,W WIĘZIENIACH JEST TAKA PATOLOGIA,ŻE BANIA MAŁA CO Z TEGO,ŻE ODBYWAJĄ KARY JAK PATOLOGIA GONI PATOLOGIĘ,KOLEDZE STOPĘ POD PALILI NA CELI KURWA DO ZIOBRY TRZEBA PISAĆ,POLICJA I SŁUŻBA WIĘZIENNA JEST TAK SAMO ZDEPRAWOWANA JAK BANDYCI XXXD

Dodaj komentarz