Brutalny atak na nastolatka miał miejsce w niedzielę na ul. Batorego w Zielonej Górze. Dwóch sprawców, którzy poruszali się samochodem marki BMW pocięło twarz chłopca i uciekło. Napastników poszukuje policja.

Do brutalnego ataku doszło w niedzielę, 9 września, gdy ulicą Batorego w Zielonej Górze szedł nastolatek. W pewnym momencie obok niego zatrzymało się BMW, z którego wysiadło dwóch mężczyzn. Sprawcy podbiegli do chłopca i pocięli mu twarz – najprawdopodobniej nożem.

– Używali jakiegoś ostrego narzędzia – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji portalowi poscigi.pl. Po ataku mężczyźni w pośpiechu wsiedli do samochodu i uciekli. – Trwają poszukiwania sprawców – dodaje Stanisławska.

Policjanci kryminalni natychmiast zajęli się ustaleniem sprawców. Pracują w terenie oraz przeglądają zapisy z kamer monitoringu miejskiego z okolic, w którym doszło do zdarzenia. – Ustalamy wszystkie możliwe okoliczności zdarzenia – mówi podinsp. Stanisławska.

źródło: poscigi.pl

Przeczytaj również:

1 KOMENTARZ

  1. Szukajcie,szukajcie wy policyjne matołki,chuligani ćpają wam pod nosem i dilują,a wy jesteście niewydolni,w Nowej Soli ci durnie odgridzili się od petentów szybą kuloodporną i ta co przyjmuje ludzi siedzi jakby za wielkim murem czy to jest władza czy debile się pytam,to po co wy w ogóle pracujecie do chuja !!!!!!!!

Dodaj komentarz