Zaginiona Roksana Rakowska

Policjanci poszukują 24-letnią Roksanę Rakowską. Kobieta wyszła z domu w Skarszewach 3 grudnia około godziny 8:30 z zamiarem podjechania do sklepu po bułki. Nie zabrała telefonu ani portfela, karty płatnicze również zostały w domu. Wiadome jest, że nie wzięła pieniędzy na zatankowanie auta, a wskaźnik pokazywał poniżej połowy zbiornika.  Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim oraz policjanci ze Skarszew poszukują Roksanę Rakowską, która zaginęła przed południem 3 grudnia 2018 roku. 24-letnia mieszkanka gminy Skarszewy wyszła z domu i wsiadła do czerwonego Volkswagena Golfa IV o numerze tablic rejestracyjnych PZL 62M5, którym odjechała w nieznanym kierunku.

24-latka ma około 160-170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała, włosy długie proste w kolorze ciemnego blondu, niebieskie oczy, twarz owalna, uszy średnie, uzębienie pełne.
W chwili zaginięcia ubrana była w czerwoną kurtkę z kapturem.

W dniu zaginięcia kobieta miała jechać z mężem załatwić sprawy urzędowe związane z zawartym dwa dni wcześniej małżeństwem. Okoliczne lasy zostały przeszukane przez wojsko. Do poszukiwań użyto helikopterów, jednak po kobiecie ani jej samochodzie nie ma śladu.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Pani Roksany proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 58 737 03 55, z Posterunkiem Policji w Skarszewach pod nr tel. 58 588 24 07 lub dzwoniąc pod nr 112.

Przeczytaj również: