Nóż we krwi | fot. Fotolia / Victoria Meyo

Tragiczne wydarzenia rozegrały się we wtorek na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu. 70-letnia kobieta oraz jej mąż zostali ranieni nożem, przez jednego z członków swojej rodziny. Niestety zranienia dla kobiety okazały się śmiertelne. Nietrzeźwy 61- latek został zatrzymany przez interweniujących policjantów.

We wtorek, 1 stycznia, około godziny 13:00 w jednym mieszkań na  Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu doszło do tragicznego wydarzenia.

Do mieszkającego tam małżeństwa przyszedł jeden z członków ich rodziny. Podczas tej wizyty doszło do rodzinnej kłótni. Udający się już do wyjścia 61-latek ugodził nożem 70- letnią kobietę a następnie jej męża. Pokrzywdzony 71-latek zdążył zaalarmować służby. Zadane kobiecie ciosy okazały się śmiertelne a jej mąż trafił do szpitala.

Interweniujący policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście zatrzymali 61-latka. Jak się okazało był pod wpływem alkoholu. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna od razu trafił do policyjnego aresztu. Teraz prowadzący to postępowanie będą starali się wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową Toruń Centrum Zachód.

Przeczytaj również:

2 KOMENTARZE

  1. Mnie skurwysynyokradli z okradli z majątku i 12 letniego dorobku życia i jeszcze w tym samym czasie zamordowali mi psa i fikcyjnie oskarżyli do tego bez podstawnie przeczymywano w areście przez 13 miesięcy 3 krotnie usiłowano pozbawić mnie życia i zamordowali 2 moich świadków którzy złożyli razem zemną wnioski dowodowe do Sądu i Prokuratury PRZECIWKO przeciwko Prokuratorom i Sądowi udowadniając że udzielili mi pożyczki na wspólną działalność działalność osoby zamordowanie w tej sprawie to Zenon Karpiel i Zofia Pieber z domu Karpiel przez grupę ludzi którzy obawiali się konsekwencji prawdziwego wymiaru sprawiedliwości ponieważ była teściowa otróła swojego męża i okradła z dubr i oszczędności przechowywanych w domowym sejfie z członkami rodziny gdzie tym samym krokiem również poszła była teściowa która upozorowała śmierć swojego męża wieszając człowieka z osobami trzecimi w mieszkaniu w którym zamordowany zgromadził swoim trudem pracy też gigantyczną kwotę w domowym sejfie do którego składał pieniądze sobie na starość niestety zatuszowano śmierć ofiar Którym był Jan Szeroszewski z Krosnowic i Stanisław Kłyniuk z Byczenia a gdy skończyły się tym wszystkim mamuśkom srodki postanowiły na szybkiego również i ze mnie zrobić trzecią ofiarę żeby okraść z majątku i dorobku życia nie stety im się nie udało tylko z mojego dziedzka zrobiły sobie zakładnika i źródło dochoodu

  2. Sory za błędy w treści które są tylko dlatego gdyż kilkukrotnie próbowałem wysłać wiadomość gdyż zawirusowany telefon miał problem z za oplikowaniem tej wiadomości

Dodaj komentarz