Nóż we krwi | fot. Fotolia / Victoria Meyo

Tragiczne wydarzenia rozegrały się we wtorek na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu. 70-letnia kobieta oraz jej mąż zostali ranieni nożem, przez jednego z członków swojej rodziny. Niestety zranienia dla kobiety okazały się śmiertelne. Nietrzeźwy 61- latek został zatrzymany przez interweniujących policjantów.

We wtorek, 1 stycznia, około godziny 13:00 w jednym mieszkań na  Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu doszło do tragicznego wydarzenia.

Do mieszkającego tam małżeństwa przyszedł jeden z członków ich rodziny. Podczas tej wizyty doszło do rodzinnej kłótni. Udający się już do wyjścia 61-latek ugodził nożem 70- letnią kobietę a następnie jej męża. Pokrzywdzony 71-latek zdążył zaalarmować służby. Zadane kobiecie ciosy okazały się śmiertelne a jej mąż trafił do szpitala.

Interweniujący policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście zatrzymali 61-latka. Jak się okazało był pod wpływem alkoholu. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna od razu trafił do policyjnego aresztu. Teraz prowadzący to postępowanie będą starali się wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową Toruń Centrum Zachód.

Przeczytaj również: