Zabezpieczono narkotyki, broń i pieniądze | fot. Policja

Policjanci z bydgoskiego wydziału narkotykowego zatrzymali ojca i syna podejrzanych o posiadanie narkotyków. Obaj w padli na terenie firmy. 49-latek posiadał małe ilości narkotyków. Natomiast jego 31-letni syn usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany i amfetaminy. Co więcej, będzie odpowiadać za nielegalne posiadanie broni.

Bydgoscy kryminalni ustalili, że na terenie jednej z posesji w centrum miasta przechowywane są zakazane środki psychoaktywne. Trop doprowadził ich do siedziby firmy.

Policjanci przystąpili do działania i przeszukali znajdujące się tam pomieszczenia. W jednym z nich znaleźli porcję marihuany oraz tabletkę należącą do 49-latka. Mężczyzna został zatrzymany. To jednak nie był koniec.

Dalsze przeszukanie pomieszczeń przyniosły pożądany efekt. Funkcjonariusze zabezpieczyli większe ilości marihuany i amfetaminy, a także brązowe kryształki. Znaleźli też wagę elektroniczną, woreczki strunowe oraz pieniądze. Ponadto, w kanapie biura firmy zabezpieczyli rewolwer. Do tego został zatrzymany 31-latek. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Dalej sprawą zajęli się śledczy z bydgoskiego Śródmieścia, którzy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanym zarzuty. 49-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, natomiast jego 31-letni syn odpowie za posiadanie znacznej ilości zakazanych środków psychoaktywnych oraz nielegalne posiadanie broni.

Teraz podejrzani za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Przeczytaj również: